Cik bieži mēs bērnos varam novērot spilgtu nepieciešamību pēc pašizpausmes. Un pats galvenais ir tas, ka pašizpausme ir bērna dabīga nepieciešamība. Caur pašizpausmi bērns uztver apkārtējo pasauli un pats sevi.

Deja ar plastikas un ritma starpniecību ļauj formēt bērnā radošas pašizpausmes  garīgās un fiziskās attīstības virzienā. Neatdalāmā dejas un mūzikas saikne bagātina cilvēka emocionālo uztveri, tādējādi attīstot  garīgo pasauli.

Dejas apgūšanas procesā  bērns  iemācās  pārvaldīt savu ķermeni un strādāt grupā. Viņš attīsta spēju izprast apkārtējās pasaules daudzveidību un krāsainību. Bērnu deju nodarbības palīdzēs Jūsu bērnam iemācīties novērtēt draudzību un cienīt savu partneri.

Projekts „Dance My Child” notiek Nodibinājuma Dessert Place sabiedriskās darbības ietvaros. Nodarbības notiek sadarbībā ar Rīgas Mazo Teātri. Nodarbības notiek katru Pirmdienu un Trešdienu no 18.00 līdz 19.00. Nodarbības tiek organizētas bērniem vecumā no 4 līdz 7 gadi. Bērniem tiek dota iespēja apgūt dažādus dejas virzienus – horeogrāfija, balles dejas un mūsdienu dejas. Nodarbību ietvaros bērni attīstīsies dažādos virzienos, sākot ar ķermeņa plastiku un beidzot ar spējām apvienot dažādus stilus vienā veselā.

Nodarbības notiek pieredzējušas profesionālo deju treneres Natalī Zumbulidze vadībā.

Piesakiet savus bērnus uz e-pastu: info@dessertplace.org

Dalībai nodarbībās nepieciešams:

  1. Ērti apavi (češkas/dejošanas čībiņas)
  2. Ērts apģērbs